MKS Wkra Żuromin - strona nieoficjalna

• Witamy na oficjalnej stronie klubu MKS Wkra Żuromin !

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

zalogowanych i 4 go¶ci

STRONA ZAWIESZONA

• autor: zuromin_wkra, 2012-05-31 19:39

STRONA ZAWIESZONA

Aktualno¶ci

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżk±!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dzi¶ Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjaln± zniżk±! Zamów i graj już dzi¶ w beta-wersję gry!

Pierwsze wiosenne punkty..

• autor: zuromin_wkra, 2012-03-25 10:23

Zwycięstwem 1:0 zakończyło się spotkanie z Koron± Szydłowo.. Bramkę daj±c± zwycięstwo zdobył w 85min. Robert Żelazny.

Wkra Żuromin 1:0 Korona Szydłowo (0:0)

Bramka: Żelazny R. - 85min.

Skład: Gatyński - Pikalski P., Sochacki, Pikalski R., Żelazny B. - Kruk (Narewski), Skrzynecki, Pomorski, Kamiński (Dudek) - Witkowski (Żelazny R.) , Nowacki (Watkowski)

Pechowa porażka w Łomiankach..

• autor: zuromin_wkra, 2012-03-18 10:59

Po dobrym meczu piłkarze Wkry ulegli pechowo drużynie KS Łomianki. Gracze z Żuromina mieli kilka wybornych sytuacji, natomiast w pierwszej połowie gospodarze nie zagrozili bramce Kamila Gatyńskiego. Piłkarze z Łomianek oddali celny strzał na bramkę w meczu. Jak się okazało na wagę 3pkt.

KS Łomianki 1:0 Wkra Żuromin (0:0)

Skład: Gatyński - Pikalski P., Stopczyński (Narewski) , Pikalski R., Sochacki - Pomorski, Kruk, Skrzynecki, Kamiński - Witkowski (Koprowski), Nowacki (Żelazny R.)

Ostatni sprawdzian przed lig±..

• autor: zuromin_wkra, 2012-03-10 09:21

4:0 pokonali Iskrę Narzym gracze Wkry Żuromin w ostatnim meczu kontrolnym przed zbliżaj±c± się runda wiosenn±. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Kamiński 2, Koprowski oraz bramka samobójcza.

Wkra Żuromin 4:0 Iskra Narzym (2:0)

Skład: Gatyński - Pikalski P., Żelazny B., Stopczyński, Sochacki - Kruk, Skrzynecki, Kamiński, Pomorski - Witkowski, Nowacki

Grali również: Narewski, Dudek, Izwantowski, Grudziecki, Koprowski, Żelazny R.

Wygrane sparingi..

• autor: zuromin_wkra, 2012-02-26 21:59

Cztery zwycięskie sparingi zaliczyli w ostatnich tygodniach podopieczni Jarosława Sochackiego. Pokonali oni III ligow± Spartę Brodnica 3:1, tydzień temu w ciężkich warunkach wygrali z Grotem Kowalki 3:1, w ¶rodę pokonali natomiast Orzeł Janowiec Ko¶cielny 4:3. Dzi¶ po dobrym meczu piłkarze Wkry rozgromili swojego ligowego rywala Kasztelana Sierpc 6:1.

Wkra Żuromin 6:1 Kasztelan Sierpc (3:0)

Bramki: Witkowski 2, Stopczyński, Koprowski, Żelazny R., Izwantowski

Skład: Grochocki - Pikalski P., Stopczyński, Żelazny B., Pikalski R. - Skrzynecki , Kruk , Watkowski, testowany - Witkowski, Koprowski

Grali jeszcze: Izwantowski, Nowacki, Narewski, Żelazny R.

Kolejny sparing...

• autor: zuromin_wkra, 2012-02-14 22:32

W czwartek piłkarze Wkry rozegraj± kolejny mecz. Tym razem rywalem "zielono-czerwonych" będzie czternasta drużyna III ligi kujawsko-pomorskiej-wielkopolskiej - Sparta Brodnica. Mecz odbędzie się o godzinie 16:00 w Ostródzie, a na stronie klubowej Sparty (www.bkssparta.pl) pojawi się mini-relacja Live z meczu.

Porażka z trzecioligowcem..

• autor: zuromin_wkra, 2012-02-10 23:43

2:4 przegrali piłkarze Wkry Żuromin w kolejnym meczu kontrolnym z Lechem Rypin. Podopieczni Jarosława Sochackiego stracili dwie bramki po rzutach karnych. Bramki dla naszego zespołu zdobyli były zawodnik Lecha, Dawid Skrzynecki oraz Adam Koprowski.

Lech Rypin 4:2 Wkra Żuromin (2:0)

Skład: Gatyński - Pikalski P., Sochacki, Żelazny B., Stopczyński D. - Kruk (Izwantowski), Skrzynecki (Narewski), Kamiński (Stopczyński M.), Dudek - Witkowski (Nowacki) , Żelazny R. (Koprowski)

Archiwum aktualno¶ci

Wkra ŻurominKorona Szydłowo